Matracový top

Slúži ako doplnok k štandardnému matracu, je to tenký matrac z rôznych materiálov ako LATEX, VISCO MEF, HR, PU pena, kokosové vlákno...( podľa toho či potrebujem svoj novy alebo starší matrac stvrdiť alebo zmäkčiť ) ľahko sa vymienia a hygienicky čistí.

Vyrába sa v ľubovoľných rozmeroch šírky a dĺžky, hrúbka je 4, 6 a 8 cm.

 

Matracový top MEF 4 a 6

Matracový top je vyrobený z termocitlivej visco MEF peny o hrúbke 4cm alebo 6cm. Potiahnutý strečovou látkou so zipsom do dvoch strán, s možnosťou prania.

Matracový top BYGREEN 6

Matracový top je vyrobený z ECONATUR biogreen peny o hrúbke 6cm s úpravou pre lepšiu vzdušnosť AIRY FORM. Potiahnutý strečovou látkou so zipsom do dvoch strán, s možnosťou prania.

Matracový top PSMEF 3/3

Matracový top je vyrobený z termocitlivej visco MEF peny o hrúbke 3cm a klasickej PU peny 3cm. Potiahnutý strečovou látkou so zipsom do dvoch strán, s možnosťou prania.

Matracový top PSMEF 5/3

Matracový top je vyrobený z termocitlivej visco MEF peny o hrúbke 3cm a klasickej PU peny 5cm. Potiahnutý strečovou látkou so zipsom do dvoch strán, s možnosťou prania.

Matracový top GRAND XS 6 a 8

Matracový top je vyrobený z klasickej PU peny a kokosovej dosky 2cm v strede. Potiahnutý strečovou látkou so zipsom do dvoch strán, s možnosťou prania.

Matracový top PS 4 a 6

Matracový top je vyrobený z klasickej PU peny o hrúbke 4 a 6cm. Potiahnutý strečovou látkou so zipsom do dvoch strán, s možnosťou prania.

Matracový top ELIT

Matracový top vo vonkajšom prevedení Elit.