Poťahové látky

Odzipsovateľné poťahy - snímateľné poťahy s možnosťou prania do 40° / 60°/, vyrobené z kvalitných materiálov prešitých s antialergickým termo vláknom.
Zabezbečujú výbornú hygienu matraca, sú vzdušné, spríjemňujú spanie, blahodárne pôsobia na pokožku, zvlášť vhodné pre alergikov /zabraňujú tvorbe baktérií a plesní/, eliminujú zápachy.

Možnosť výberu odzipsovateľných poťahov:

Superstreč /aloe vera, amicor, bambo, silver - tech, prírodný ľan, tencel/ - poťahová látka prešitá s antialergickým termovláknom s hustotou až 280 g/m2 

Ekostreč /aloe vera, silver/ - poťahová látka prešitá s antialergickým termovláknom s hustotou 200 g/m2

Pri všetkých odzipsovateľných poťahoch Superstreč je možnosť vyrobiť poťah so zipsom do štyroch strán /na požiadanie/ - to znamená možnosť rozdeliť poťah zipsom na dve samostatné polovice.
Výhody tohto prevedenia : rozdelený poťah vyperiete aj v bežnej práčke, /nemusíte ho nosiť do čistiarne/, pričom jednu polovicu poťahu môžete používať s matracom.
 

 

Aloe_1.jpg

Amicor_kopie.jpg

Bamboo.jpg

Cashmere_kopie.jpg

Tencel

- revolučné vlákno s výbornými tepelnými vlastnosťami, unikátna tkanina z celulózových /drevených/ vlákien, ktoré sa primárne vyrábajú z drobných celulózových čiastočiek dreva - drobných vláskov.
Tencel - je príjemný ako hodváb, pevný ako polyester, chladný ako plátno, absorbuje viac vlhkosti ako bavlna. Tkanina prirodzene chladí a potláča rast baktérií.
Je priateľský k životnému prostrediu - úplne biologicky odbúrateľný.

Silver-tech

- špeciálna úprava látky s použitím mikročastíc striebra, má výborné antibakteriálne účinky. Už Rimania používali tenké strieborné listy na hojenie rán.Silver ponúka maximálnu ochranu proti baktériám, roztočom, znižuje nepríjemné zápachy, a preto je zvlášť vhodný pre alergikov. Je vysoko antistatický, čo znamená, že rozptýli nahromadené elektrostatické náboje tela.